Siia popup sisu

Ir jautājumi?Raksti mums te

katusefermid

Kopņu ražotne

13 IEMESLI, KAPĒC IZVELETIES TRUSTEK KOPŅU RAŽOTNI

1. Mums ir CE marķējums

Trustek kopņu ražotne izmanto CE sertifikatu 2358-CP R-083, ko izdeva BM Trada. Balstoties uz šo, mūsu produkcija ir stingri regulēta pēc vairākiem standartiern. Papildus CE marķējumam, mēs nodrošinam labāku kvalitāti nekā nepieciešams. Mūsu ražošanā, visas kustības un operācijas ir reģistrētas, sākot no koka pieņemšanas Iīdz atsauksmju pieņemšanas no klientiem. Šis nodrošina pārliecību mūsos, ka mēs esam ilgstspējīgs uzņēmums, kurš nodrošina augstu kvalitāti un darba rezultātus.

2.Esam Latvija tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs.

Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera ir lielākā un stiprākā uzņēmēju organizācija Latvijā, kas nodrošina semināris, juridisko palīdzību, ziņo par aktuālo situāciju tirgū,. Pateicoties tam, mēs vienmēr esam lietas kursā par esošajām tendencēm un jaunumiem.

3. Katra kopne ir apdrošināta

Mums patīk drošība un mēs to gribam nodrošināt ne tikai saviem klientlem, bet arī mums pašiem. Mēs esam apdrošinājuši visas mūsu ražotās kopnes ar 100 000 Eur segumu. Tas nozimē, ja kaut kāda lemesla dēļ, kaut kas notiks ar kopnēm Iletošanas lalkā, apdrošinašana nosegs visas lzmaksas bez garām runām.

4. 3 gadu garantija

Pēc LR MK noteikumiem, ražotājam ir jāsniedz 2 gadu garantija saviem produktiem. Mēs nodrošinām 3 gadu garantiju.
Mēs nodrošinām augstakas kvalitates standartus nekā tas ir nepieciešams pēc CE marķējuma. Tādā veidā mēs varam nodrošināt ilgāku garantijas periodu saviem klientiem.

5. Profesionāla un motivēta komanda

Mēs esam apvienojuši labākos nozares speciālistus saliedētā komandā, kas šādā veidā nodrošina labāko kvalitāti klientiem. Mūsu komandas biedru darbs ir arī mūsu hobijs un aizraušanas. Tas nodrošina, ka visa Trustek komanda strādā kopēja mērķa labā. Šis mērķis ir pilnībā apmlertnāts kllents.

6. Projektētāji ir vienmēr pieejami

Mes neizmantojam freelancerus kā ārpakalpojumu. Mums ir pašiem savi projektetaji, kuri ir vienmēr pieejami ražotnes ofisā, lai asistētu klientus un ražošanu. Projektētāji nebaidās no izaicinājumiem, lai atrisinātu pat vissarežģītākās jumta konstrukcijas. Lai sasniegtu labākos rezultātus, mēs lietojam arī vislabāko programmatūru (RoofCon/TrussCon), kas tika izstrādātas speciāli priekš koka kopņu projektēšanas.

7. Augsta līmeņa komunikācija ar klientu

Mums ir augstl standari arī komunikācijas ziņā ar klientu. Klients ir apmierināts, kad viņš saņem augstas kvalitātes produktu kopā ar profesionālu servisu. Mēs pastāvīgi informējam un vienmer esam pieejami atbildot viņu jautājumus. Nav muļķīgu jautājumu, ir tikai apmierināti klienti. Aktīva komunikācija un klientu fokusēta pieeja nodrošina to, ka klienti zina, ka viņos ieklausās un viņu vēlmes tiek ņemtas vēra ražošanas laikā.

8. Plašas ražošanas telpas un moderns aprīkojums

Mums ir 1200m2: ražošanas telpas, 150m2 ofisa telpas un vairāk kā 1000m2 ārtelpas. Ražošanas telpas atbilst ugunsdrošības un ekspluatācijas noteikumiem. Šī fakta nodrošinašanai tika veikts audits un izsniegts attiecīgs sertifikāts no Riskianaluus OU. Pateicoties labai videi, mēs spējam nodrošināt augstas kvalitātes un pilnvērtīga servisa produktus visiem mūsu klientiem. Mēs esam spējīgi saražot lielākās kopnes Latvijā un visticamāk visā Baltijas reģionā! Mūsu kopnes var būt līdz 4 m augstas un 22 m garām. Ražošanas procesa mēs izmantojam automatizētus rīkus un augsta līmeņa aprīkojumu un to optimizēšana ļauj mums sasniegt lielisku kvalitāti.

9. Augstas kvalitātes materiāli

Mūsu kokmateriāls ir marķēts ar CE zīmi un atbilst C24 izturības klasei. Mitruma līmenis ir zem 22 %, kas novērš nepieļaujamus materiāla izliekumus žūšanas procesā. Ražošanas procesā mēs izmantojam Mitek ražotās naglu plāksnes. Plāksnes ir galvanizētas un marķētas ar CE.

10. Bezmaksas kopņu projekts

Dažas kopņu ražotnes pieprasa projektu, lai iegūtu cenas piedāvājumu. Daudzi arī pieprasa samaksu par projekta veidošanu. Mēs nesaprotam, kāpēc klientam būtu jārēķinās ar papildus izmaksām, lai tikai iegūtu cenas piedāvājumu. Lai ražošanas projekts sakristu ar mūsu saražoto produkciju, Trusstek Latvija vienmēr nodrošina bezmaksas kopņu projektu. Mēs neprasam papildu naudu no klienta par projekta izstrādi vai papildus samaksu par skiču veidošanu.

11. Ātra piegāde

mēneši. Mums klientu apmierinātība ir ļoti svarīga, tāpēc mēs daram visu iespējamo, lai nodrošinātu maksimāli ātru piegādi. Lai gan šis ir grūti panākams aktīvajā sezonā. Šajā periodā piegādes laiks ir aptuveni 1 – 3 nedēļas, bet mēs joprojām cenšamies pielikt visas pūles, lai nodrošinātu ātru servisu. Mazāk aktivajā sezonā piegādes laiks ir līdz 2 nedēļām.

12. Mēs piedāvājam kopnes ar papildus aprīkojumu un pakalpojumiem

Pilna servisa nodrošināšana nozimē arī to, ka mēs piedāvājam papildus materiālus un pakalpojumus kopņu uzstādīšanai papildus kopņu ražošanai. Attlecīgi jūs varat no mums vienlaicīgi pasūtīt stiprinājuma elementus. skrūves, jumta pamatnes materiālus, distancerus un citus materiālus. Pasūtot visus materiālus no vienas vietas, jūs ietaupat gan laiku gan naudu. Pie tam, mūsu sadarbības partneri arī veido individuālus cenas piedāvājumus priekš jūsu jumta seguma.

13. Uzstādīšanas un ekspluatācijas lietošanas instrukcija

Daudzi cilvēki nekad iepriekš nav uzstādījuši kopnes. Mēs vēlamies novērst neveiklas situācijas un tādējādi esam izveidojuši detalizētu uzstādišanas un lietošanas instrukciju katram klientam. To ir lespējams arī lejupielādēt no mūsu mājaslapas. Detalizēta lietošanas instrukcija atvieglo uzstādīšanas procesu, nodrošina drošības sajūtu un palīdz atrisināt radušos jautājumus.