Flat Preloader Icon

Atsauksmes

Ja runājam par dažādiem kopņu ražotājiem, tad es nevaru sniegt salīdzinājumu, bet varu sniegt novērtējumu. Projekts, kurā mēs sadarbojāmies, bija Tilsi bāreņu nama ģimenes mājas. Pozitīvās lietas, kuras mēs guvām no sadarbības bija – laba sadarbība, problēmu risināšana, pieturēšanās pie līguma nosacījumiem un konkurētspējīga cenu un kvalitātes attiecība. Vēlētos turpināt sadarboties arī turpmāk.
Lauri

Esmu ļoti apmierināts ar sadarbību ar Trustek. Esmu ticies 3 reizes un katru reizi viss bijis ļoti labā kvalitātē. Ko vairāk var vēlēties? ☺ Turpiniet iet tādā pašā garā, bet nesēdiet uz saviem lauriem. Katrs klients ir svarīgs, neskatoties uz to, ka esat globāli. Šādi turpinot, nākotne būs veiksmīga!
Tarmo

Sadarbība ir bijusi ļoti laba. Jūsu lielā priekšrocība ir jūsu projektētāji, kas jums vienmēr ir pieejams ofisā, tādējādi varat ātri izveidot dažādus risinājumus. Risinājumi arī tiek ātri nodoti klientam kopā ar cenu. Tas ir labi, ka ir iespējams veikt izmaiņas ātri un viegli, kad nepieciešams. Mēs notekti turpināsim ar jums sadarboties arī šogad.
Tauri

Esam ļoti apmierināti ar sadarbību 2016. gadā un turpināsim sadarbību arī jaunajā gadā.
Paldies OU Trustek par vieglu sadarbību 2016! Kā vienmēr ātrs un kvalitatīvs darbs!
Veiko

Kā atsauksmi par jums varu teikt ko, ka esmu ļoti apmierināts par jūsu produktu un pakalpojumu.
Hannes

Ļoti labs klientu serviss, kas atspoguļojas faktā, ka ejat kopā ar klientu līdz labākajam projekta risinājumam, kas apmierina klientu. Šis ir galvenais faktors, kā dēļ varu jūs rekomendēt citiem.
Riho

CE-sertifikaat- 2358-CPR-083 | MTR Ehitamine EEH00812 | MTR Projekteerimine EEP003174